Patriotinio eilėraščio konkursas (2016-03-21)

„Čia Lietuva”

Jau trečius metus mokytoja A. Balkūnienė ir Išlaužo bibliotekos bibliotekininkė I. Židonienė su mokiniais dalyvauja seimo nario A. Palionio patriotinio eilėraščio „Čia Lietuva” konkurse. Šiais metais dalyvavo 1- 4 klasės mokiniai. Vyresnieji sukūrė ketureilius, mažesnieji piešė iliustruotus darbus. Vaikai labai džiaugėsi, kad jų darbai eksponuojami Prienų kultūros centre. Mokytoja ir bibliotekininkė iš seimo nario gavo padėkas už patriotinį vaikų auklėjimą, o vaikai saldžias dovanas ir atminimo tušinukus.

Mokytoja A. Balkūnienė