BE PATYČIŲ (2016-03-21)

Veiksmo savaitė

Mūsų mokykla ir šiemet dalyvavo "Veiksmo savaitėje BE PATYČIŲ".  Žinoma, mokomės gyventi be patyčių ir skaudinimo ne tik šią savaitę, bet nuolat, visus mokslo metus, per atostogas...  Akcentavome,  jog įvairios veiklos, siekiant atpažinti patyčias, užkirsti joms kelią, šią savaitę vykdomos visoje Lietuvoje.

Mokydamiesi tinkamai pasielgti, Išlaužo pagrindinės mokyklos mokiniai žiūrėjo ir aptarė filmus, spektaklį, rašė laiškus bendraamžiams, diskutavo elektroninių patyčių tema, mokėsi prisiimti atsakomybę už savo elgesį, skaitė knygas, žaidė draugiškumą skatinančius žaidimus, atliko daug ir įvairių kūrybinių darbelių. Visa veikla buvo integruota pamokų, klasių  valandėlių metu, dienos centro bei būrelių veikloje.

Tikimės, jog mums pavyks išmokti labiau suprasti kitus, sugebėsime padėti tam, kuriam reikia pagalbos bei niekinamai nežiūrėsime į žmogų, kurio pažiūros, išvaizda ar gebėjimai skiriasi nuo mūsų.

Socialinė pedagogė Onutė

Daugiau nuotraukų rasite čia