„Bibliotekininko batuose“ (2016-05-11)

Nacionalinės Lietuvos bibliotekų savaitė

Nacionalinės Lietuvos bibliotekų savaitės metu Išlaužo mokyklos  jaunieji skaitytojai galėjo pabūti tikrais bibliotekininkais ir sužinoti įdomių dalykų apie darbą bibliotekoje. Akcijoje „Bibliotekininko batuose“ entuziastingai dalyvavo ir įgijo darbo bibliotekoje patirties   pradinių klasių mokiniai: Saulė Baranauskaitė, Akvilė Šapalaitė, Karolis Januša, Akvilė Belevičiūtė, Einoras Simanavičius, Benas Kemežys. Jaunieji bibliotekininkai  mokiniams išdavinėjo knygas, įrašydavo į skaitytojo kortelę.

Savaitės metu, pradinių klasių mokinukai, darbuotojos Lina Serbentienė, Dalia Stasiūnienė   darželinukams  garsiai skaitė knygeles.

Priešmokyklinio ugdymo grupės mokinukai dalyvavo  skaitytojų krikštynose. Jiems įteikti  bibliotekos skaitytojų  pažymėjimai.

Organizavome pradinių klasių mokinių skaitymo varžybas. Daugiausia perskaitė Mantas, Saulė, Aurėja, Ignas. Baigiamojo savaitės renginio metu vyko „Proto mūšis“. Komandų kapitonai –  daugiausia knygų perskaitę mokiniai.

Geriausi Išlaužo mokyklos bibliotekos skaitytojai:

1.Aurėja Kašubaitė, 3 klasės mokinė.

2.Giedrius Jonušis, 6 klasės mokinys.

3.Rugilė Jovaišytė, 8 klasės mokinė.

Bibliotekininkė Birutė Klimčauskienė