Kelionė į "Vinetu kaimą" (2016-09-20)

Vinetu kaimas

Šių metų rugsėjo 16 dieną Išlaužo ir Prienų skautai vyko į edukacinę ekskursiją. Mokiniai aplankė „Vinetu kaimą“ Klaipėdos rajone.  Tai gyvosios indėnų istorijos muziejus, kuriame vyksta pažintinės programos. Jas veda autentiškoje natūralioje gamtos apsuptyje įkurtoje indėnų gyvenvietėje patyrę indėnistikos žinovai. Skautai susipažino su spalvinga ir dvasiškai turtinga Amerikos indėnų kultūra, istorija, kasdieniu gyvenimu, tikėjimu ir papročiais. Savo jėgas išbandė įvairiose rungtyse ir žaidimuose.

Skautų vadovė Audronė Ramoškienė