Biologijos pamoka Nemuno kilpų regioniniame parke  (2016-11-04)

Septintokai dalyvavo biologijos  pamokoje ,,Požeminio Nemuno kilpų regioninio parko vandens tyrimai‘‘, kuri vyko Nemuno kilpų regioninio parko direkcijoje.

Edukacijos metu mokiniai sužinojo, kaip išgaunamas požeminis vanduo, tyrė jo fizikines ir chemines savybes, lygino su distiliuotu vandeniu. Įdomu buvo sužinoti, kaip vandens pagalba garsas virsta paveikslėliais. Apžiūrėjome muziejaus eksponatus, atlikome praktines užduotis,  dar kartą padiskutavome apie ekologinę kultūrą ir gamtosaugines tradicijas. Visada malonu bendrauti su kolegomis,  gauti visą informaciją apie saugomos teritorijos vertybes, lankytinas vietas. Džiaugiuosi mokinių susidomėjimu ir noru pažinti, keliauti, domėtis mus supančia gamta.

Biologijos mokytoja metodininkė Rita Kišonienė