Metų knygos rinkimai (2016-12-02)

Metų knygos rinkimai Išlaužo mokyklos bibliotekoje

Akcijos „Metų knygos rinkimai 2016“ organizatoriai pakvietė norinčias bibliotekas organizuo! renginius, kuriuose būtų pristatomos naujos knygos.
   Mes teikėme paraišką, kurioje aprašėme vaikų kategorijos knygų pristatymo renginius, knygoms įsigy!. Paraiška atrinkta tarp geriausių - biblioteka gavo vaikų kategorijos knygas: N.Kovaliovos „Meškis ir žąsis“, J.Baltrukonytės „Filmukai“, G.Morkūno „Traškančios žvaigždės“, S.Paltanavičiaus „Maži ežiuko sapnai“, A.Jurašiaus „Akmenukų pasakos“. Jos ekspertų pripažintos geriausiomis 2016 metų knygomis vaikams. Už dovaną dėkojame Lietuvos nacionalinei Martyno Mažvydo bibliotekai ir mokytojai Daliai Visockienei.
Bibliotekininkė Birutė Klimčauskienė