Konkursas (2016-12-29)

Nacionalinis matematinio ir gamtamokslio raštingumo konkursas.

Gruodžio 2 d. šeši mūsų mokyklos 8-9 klasių mokiniai dalyvavo NEC organizuojamame Nacionaliniame matematinio ir gamtamokslinio raštingumo konkurse. Šiuo konkursu siekiama skatinti mokinius domėtis ir mokytis gamtos mokslų ir matematikos, propaguoti mąstymo bei matematikos ir gamtos mokslų žinių taikymo praktikoje gebėjimų ugdymą, propaguoti modernias matematikos ir gamtos mokslų užduotis.

Konkurso matematikos ir gamtos mokslų klausimai orientuoti į mokinių aukštesniuosius mąstymo gebėjimus, bendrąsias kompetencijas ir žinių taikymą konkrečiose praktinėse situacijose. Užduotys buvo atliekamos kompiuteriu. Užduočių vertinimas – kompiuterizuotas

Konkurse dalyvavę mokiniai: E.Simanaitis, E.Valatka, P. Gemplerytė, A. Skrupskaitė, V. Šuopys, G. Kemežytė. Ypač džiaugiamės aštuntokės A. Skrupskaitės geru rezultatu. Ji yra tarp dešimtadalio geriausiųjų aštuntokų.

Mokykloje konkursą organizavo mokytojai N. Baranauskienė,  R. Kišonienė,   R. Meškauskas