Pradinių klasių ir priešmokyklinės ugdymo grupės projektas ,, Mes – jaunieji tyrinėtojai“ (2017-03-30)

Susirinkę į ,,Ryto ratą“ mokiniai kartu su  mokytojomis Vilma Dauniene ir Jelena Knašiene aptarė savaitės veiklos programą.

Visi kartu  pradėjome mokymą(si) tyrinėjant.  Mokiniai  ieškojo informacijos, atliko kūrybinius darbus. Susidomėję ir draugiškai tyrinėjo  klasėse. Sužinojo kaip pasidaryti  plastikiniame butelyje ,, Medūzą“, užauginti kristatus, kodėl laivai plaukia,  įelektrinto baliono paslaptis ir kitus dalykus. Įspūdinga ekskursija įvyko fizikos kabinete. Mokytoja pademonstravo du bandymus ir parodė įvairius prietaisus. Mokiniai pateikė klausimų. Dar ilgai diskutavo apie nematytus ir negirdėtus dalykėlius.

Visus sudomino  ,, Tyrėjų diena“ . Vyresnieji kartu su pradinukais  darė įvairius bandymus. Mokytojos pasidžiaugė, kad mokiniai dirbo susidomėję, draugiškai ir saugiai.

Penktadienį vyko   1-4 kl.  projekto apibendrinimas. Padedant mokytojoms, pradinių klasių mokiniai  parengė pranešimus. Juos pristatė dalyviams.  Pradinukams tai buvo nauja patirtis. Svečiuose dalyvavo mūsų mokyklos kaimynai  Kauno r. Linksmakalnio pradinės mokyklos 3-4 kl. mokiniai. Renginio dalyvius pasveikino  choro ,, Volungėlė“ ir šokių būrelio nariai.

Refleksijos lape mokiniai parašė ,, įspūdinga“, ,, naudinga“, ,,ypatinga“, ,, įdomu“, ,, nauja“, ,, patiko“, ,, smagu buvo pas didelius“ ir ,, NORIM DAUGIAU TOKIŲ DIENŲ“.

Pavaduotoja  Vilma Daunienė