Pradinukai dalyvauja prevencinėse programose ,,Zipis", ,,Obuolio draugai", ,,Įveikiame kartu". (2017-11-24)

Pradinukai dalyvauja prevencinėse programose ,,Zipis", ,,Obuolio draugai",  ,,Įveikiame kartu". Vaikai mokosi  įveikti kasdienius emocinius sunkumus: atstūmimą, vienatvę, patyčias ar priekabiavimą, sunkius pokyčius. Padeda suvokti ir skatina kalbėti apie savo jausmus, ieškoti būdų su tais jausmais susitvarkyti. Programos moko vaikus empatijos, susirasti draugų, kreiptis paramos ir ją priimti bei padėti aplinkiniams. Padeda ne tik nesileisti būti patyčių aukomis,  bet ir patiems netapti priekabiautojais.

Daugiau nuotraukų galite pamatyti čia