Edukacinė veikla „Molio dirbtuvės“ (2018-01-17)

Antroje klasėje ir priešmokyklinio ugdymo grupėje vyko netradicinės edukacinės pamokos „Molio dirbtuvės“.

„Lipdymas iš molio yra mano hobis“- sakė Pauliaus ir Kornelijos mamytė Raimonda Gaigalienė. Ji geranoriškai pasisiūlė pamokyti vaikus keramikos paslapčių.

Mokiniai klausydami, stebėdami, eksperimentuodami, aktyviai veikdami, sužinojo apie molio savybes ir panaudojimo galimybes. Sužinojo iš kur gaunamas molis, kad šlapias molis yra minkštas, džiūdamas kietėja, jį galima kaitinti ir pasigaminti gražių meno kūrinių, kurie puošia buitį ir yra naudojami praktiškai.

Pažiūrėję molinių darbų pavyzdžių, mokiniai nekantravo patys lipdyti molinukus. Iš molio gabalėlių vaikų rankose vienas po kito atsirado gražūs darbeliai.

Dėkojame Raimondai už suteiktą galimybę mokiniams pažinti meno pasaulį.

Mokytojos    V. Daunienė, I. Kisielienė