Lopšinė Motinai ir Gimtinei (2018-02-05)

Lopšinė Motinai ir Gimtinei

Lopšinė Motinai ir Gimtinei

Penktadienio popietę nešini miegmaišiais  jaunučių choro „Volungėlė“ dainininkai rinkosi į mokyklą. Pirmoji suplanuota veikla vyko Birštono muziejuje. Susipažinome su lietuvių tautodailės raštais ir patys muziejaus darbuotojų paruoštus lininius maišelius jais papuošėmė. Džiaugėmės savo darbeliais ir linksmi sugrįžę į mokyklą vėl kibome į darbą. Dainavome ir klausėmės dainų apie Lietuvą, šokome, žiūrėjome kino filmą  „Dainuok“, prisiminėme  Lietuvai svarbius žmones, datas. Visos mūsų veiklos buvo skirtos Lietuvos Nepriklausomybės šimtmečiui paminėti.

Mokytoja A.Armonienė