Visuotinis mokinių susirinkimas (2018-02-05)

Sausio 31 d. mokykloje vyko Visuotinis mokinių susirinkimas, kurį organizavo mokinių taryba. Jo metu mokinių Ateities seminaro dalyviai pristatė naujas idėjas, kurias įgyvendinus visi būtume tolerantiškesni vieni kitiems. Darbo grupėse 4-10 kl. mokiniai diskutavo apie diskotekų privalumus ir taisytinus dalykus bei kodėl reikia nešioti mokyklinę uniformą. Mokyklos psichologė pristatė tyrimo apie patyčias rezultatus, o direktorė – papildytas mokinių elgesio taisykles.

Rasa Žilinskienė

daugiau nuotraukų galite peržiūrėti čia