Maisto perdirbimas ir pažangi maisto gamyba (2018-10-25)

UAB ,,EKOFRISOJE‘‘

Pagal projektą ,,Maisto perdirbimas ir žemės ūkis‘‘ dešimtokai dalyvavo  edukaciniame užsiėmime UAB ,,EKOFRISOJE‘‘, kurio metu  susipažino su kruopų gamybos technologijomis, bendra įmonės veikla, pagaminamos  produkcijos rūšimis. Šią įmonę rinkomės todėl, kad ji turi daugybę ekologiškumą įrodančių sertifikatų, tarp kurių ir vienas ypatingiausių – Halal sertifikatas. Mokiniai sužinojo, kad pasaulyje jis laikomas kaip produkto kokybės, ekologiškumo, švarumo, sveikumo ir etiškumo garantas.  Užsiėmimo metu mokiniai  pildė anketos apie maisto apdirbimo pažangią gamybą. Vyko savirefleksija apie pojūtinius įspūdžius vizito metu.