Europos judumo savaitė (2019-09-27)

Europos judumo savaitė – didžiausia tvaraus judėjimo kampanija pasaulyje.

Jos renginiai kasmet vyksta rugsėjo 16–22 dienomis. Šia kampanija raginamos Europos šalių vietos valdžios institucijos inicijuoti ir skatinti darnų transporto priemonių naudojimą.

2019 metų Europos judumo savaitės tema – Žingsniuokime kartu! Šių metų Europos judumo savaitės tikslas yra atkreipti dėmesį į saugų vaikščiojimą ir važiavimą dviračiu bei naudą mūsų sveikatai ir aplinkai.

Ta proga mokykloje buvo organizuojamos veiklos skatinančios mokinių fizinį aktyvumą. Pradinių klasių mokiniai per pertraukas žaidė įvairius judriuosius žaidimus, estafetes. Linksmai darė rytinę mankštą pagal Flinto dainelę. Buvo kūrybingi galvodami pratimus ir juos demonstruodami.

Saulėtą rytą visi draugiškai susirinkome ir žingsniavome aplink   stadioną. Mokytojos kartu su vaikais įdomiai organizavo fizinio ugdymo pamokas.

Ši savaitė dar kartą įrodė, kad  bendradarbiaujant yra svarbu padėti mokiniams atrasti sveiką gyvenseną ir fizinį aktyvumą kaip linksmą ir naudingą veiklą.