Mamos keramikos pamokėles priešmokyklinukams ir 1-4 klasių mokiniams. (2020-02-17)

Mes jau paūgėję ir gebame jau daug dalykų. Kuriame ir aiškinamės įvairias temas ne tik su mokytojais, bet ir tėveliais.

Sausio mėn.  mokiniams  keramikos edukaciją pravedė talentinga 2 kl. mokinio Pauliaus ir 4 kl. mokinės Kornelijos mama.  Buvo puiki galimybė sužinoti apie keramikos amatą, susipažinti su molio savybėmis, taip pat išbandyti kaip gimsta keramikos darbai. Mokiniai išgirdo keramikos atsiradimo istoriją, išbandė įrankius. Puikiai leisdami laiką,  mokiniai išpildė savo sumanymus. Suprato, kad gražūs darbeliai greitai nepasidaro. Turi ilgą kelią: po nulipdymo reikia išdžiovinti ir išdeginti, o tada pasidžiaugti.

Nuoširdžiai dėkojame mamytei už puikius ir išradingus užsiėmimus.

Direktorės pavaduotoja ugdymui Vilma Daunienė