Projektinė diena – „MANO LIETUVA“ (2020-02-17)

Projektinė diena – „MANO LIETUVA

2019 vasario 14 d. mokykloje vyko ugdymas kitaip. Projektinė diena – „MANO LIETUVA“ , skirta Lietuvos valstybės atkūrimo metinėms paminėti, prasidėjo Lietuvos respublikos himnu Aktų salėje.  Vėliau rašėme diktantą LIETUVAI.

Kita dovana Tėvynei – mūsų rankų darbai. Įvairiomis technikomis priešmokyklinės ugdymo grupės bei 1-10 klasių mokiniai gamino Lietuvos maketus. Pats didžiausias, pareikalavęs daug kantrybės bei kruopštumo, vyresniųjų mokinių darbas, liko nepabaigtas. Maketą įsipareigojome pagaminti iki Kovo 11-osios.

Bėgimas/ėjimas LIETUVAI Išlaužo gatvėmis – dar viena veikla, kuri suteikė visiems daug džiugių emocijų. Tikimės, kad bėgimas, kaip ir diktantas taps tradicija.

Projektinę dieną užbaigėme mokytojos V. Rasimienės ir septintokų istoriniu žodžiu, mokytojos A. Armonienės dainininkų pasirodymu,  bei diktanto Lietuvai rezultatų aptarimu.