„MOKOnomika“ (2021-01-22)

2021-01-21  pirmokai dalyvavo didžiausioje nuotolinėje pamokoje „MOKOnomika“

Pirmokams prisijungti prie tiesioginės transliacijos padėjo tėveliai, močiutės ir mokytoja. Taip sudalyvavome neįprastoje nuotolinėje pamokoje, kurioje buvo sukviesta daug mokytojų,ekspertų ir  žinomų žmonių. Jie linksmai ir įdomiai papasakojo apie finansinį raštingumą, kūrybą, ekonomiką, pilietiškumą.

Mes  sužinojome apie ateities profesijas, savanorystę,maisto (ne) švaistymą. Išklausėme patarimų kaip reikia taupyti ir keliauti savo svajonės link.

Pertraukų metu užkandžiavome savo pasigamintais sumuštiniais , nes  sužinojome keletą receptų.

Mokiniams labiausiai patiko istorija apie pinigus ir atlikti kūrybinius darbelius. Vaikai pasidarė piniginę, fantazavo ir piešė ateities pinigus, kūrė savo svajonių žemėlapį.

O svarbiausia - viskas labai vaizdžiai ir linksmai.

Mokytoja Vilma Daunienė