Savivaldaus mokymosi savaitė (2021-09-10)

Savivaldaus mokymosi savaitė

Jau ketvirtus metus mokslo metai prasideda netradiciškai: savivaldaus mokykosi savaite (rugsėjo 2-7d.).

Mokiniai varžėsi estafečių, tinklinio ir krepšinio rungtyse, piešė plakatus olimpinėmis temomis. Vyko Aktyvusis susirinkimas, kurio metu mes, mokiniai, galime pagerinti mokyklos gyvenimą visose srityse.

Susitiko su olimpiečiu Mariumi Žiūku, kuris pasakojo apie savo sportavimą bei patirtį keturiose olimpinėse žaidynėse.

Olimpinę savaitę mokiniai užbaigėolimpinės mylios bėgimu. Visi įveikę 1988m. distanciją buvo apdovanoti medaliais.

Draugai mano: „Labai faina ir naudinga savaitė. Fantastika!“, „Man patiko, kad nebuvo pamokų ir kad sužinojau apie olimpines žaidynes.“, „Ši savaitė buvo labai smagi, aktyvi ir naudinga. Man patiko.“

Akvilė Šapalaitė, 8 kl.